Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Hormon wzrostu HGH (DNA) 100iu

Hormon wzrostu HGH (DNA) 100iu
Hormon wzrostu HGH (DNA) 100iu
Hormon wzrostu HGH (DNA) 100iu
Hormon wzrostu HGH (DNA) 100iu
Hormon wzrostu HGH (DNA) 100iu
800.00zł
Cena netto: 800.00zł

Ludzki Hormon wzrostu (HGH)

 

HGH redukuje tkankę tłuszczową .Mężczyźni , którzy nie zmienili swoich osobistych nawyków w zakresie jedzenia, palenia czy ćwiczeń fizycznych, jednak wraz ze suplemenatacja HGH stracili średnio 14% tkanki tłuszczowej, a jednocześnie zyskują średnio 8,8% beztłuszczowej masy mięśniowej. Ich skóra stała się jędrniejsza i doświadczyli miejscowego wzrostu gęstości kości. Ogólnie rzecz biorąc, HGH zdawał się odwracać efekty starzenia o 10-20 lat! HGH jest przepisywany i podawany przez lekarza w postaci zastrzyków. 

HGH to ludzki hormon wzrostu, naturalny hormon wytwarzany w przysadce mózgowej. HGH jest uważany za „kluczowy” hormon, ponieważ kontroluje tak wiele funkcji. Odpowiada za młodość, witalność, energię i wszystkie korzyści zdrowotne, które kojarzymy z młodością.

HGH wspomaga wzrost u dzieci i odgrywa ważną rolę w metabolizmie dorosłych. Organizm wydziela hormon w coraz mniejszych ilościach przez całe życie. Ilość hormonu w organizmie można zmierzyć na podstawie poziomu IGF-1 (czynnika wzrostu insuliny). Hormon wzrostu ma głęboki wpływ na wszystkie komórki organizmu, bardziej niż jakikolwiek inny hormon, ponieważ jest generatorem komórek.

HGH jest „głównym hormonem” kontrolującym wiele narządów i funkcji organizmu i jest bezpośrednio odpowiedzialny za stymulację naprawy tkanek, wymianę komórek, funkcje mózgu i funkcje enzymów! To ludzki hormon wzrostu, który rozwija komórki, kości, mięśnie i narządy, a zmniejszający się poziom ludzkiego hormonu wzrostu po 30 roku życia powoli okrada nas z naszego

 

Substancja aktywna: HGH. 

Okres aktywnego półtrwania: Zależny od sposobu iniekcji. (ok 8h)

Klasyfikacja: Prekursor GH / IGF-1 (iniekcyjny). 

Dawkowanie: 2 - 10 I.U / dzień. 

Trądzik: Nie. 

Retencja wody: Rzadko. 

Podwyższone ciśnienie krwi: Rzadko. 

Hepatotoksyczność: Nie. 

Aromatyzacja: Nie. 

Wysoce anaboliczne przy zerowych właściwościach androgennych.