Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Methandienone (METANABOL) (DIANABOL)

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Strony)

Methandienone (METANABOL) (DIANABOL)

Dianabol to doustny steryd zawierający 10 mg hormonu Methandienone.

Dianabol to najpopularniejsza nazwa tego sterydu przez kulturystów. Dianabol jest uznawany za drugi steryd anaboliczny, jaki kiedykolwiek stworzono, a pierwszym jest testosteron. Dianabol jest najpopularniejszym doustnym produktem. Jest popularny wśród nowych substancji anabolicznych ze względu na to, jak szybko zapewnia przyrost masy i siły.

Dzięki szybkiemu działaniu na organizm Dianabol stanowi doskonały „skokowy start” w każdym cyklu. Tutaj kulturyści przyjmą lek na początku cyklu, aby natychmiast zacząć widzieć wyniki, czekając, aż wolniejsze estry anabolików do wstrzyknięć zaczną działać. Użytkownicy Dianabolu często zgłaszają znaczny wzrost siły i masy mięśniowej. Dianabol słynie również z intensywnej „pompy”, jaką daje mięśniom podczas treningów. Wynika to głównie z faktu, że dramatycznie zwiększa syntezę białek i retencję azotu w komórkach mięśniowych.

Dianabol jest uważany za jeden z najsilniejszych anabolicznych doustnych środków dostępnych dla kulturystów. Należy zauważyć, że niektórzy cierpią na problemy związane z estrogenami podczas stosowania Dianabolu, w tym wzdęcia i czasami „ginekomastia” (rozwój tkanki żeńskiej pod sutkami u mężczyzn powodujący nieatrakcyjne i często bolesne guzki w tym obszarze). Z tego powodu kulturyści mogą preferować stosowanie inhibitora estrogenu, takiego jak anastrozol lub tamoksyfen podczas stosowania Dianabolu.

Podobnie jak wiele innych doustnych preparatów doustnych, Dianabol jest związkiem alkilowanym C17-alfa i dlatego może być potencjalnie toksyczny dla wątroby. Zaleca się, aby kulturyści stosujący Dianabol włączyli również środek chroniący wątrobę do codziennej diety i utrzymywali dawki tego silnego leku w rozsądnym zakresie i starali się ograniczyć czas trwania cyklu do 10 tygodni lub mniej. Dianabol może stanowić świetny dodatek do każdego cyklu i jest zwykle łączony ze wszystkimi sterydami do wstrzykiwań.

Jak wspomniano wcześniej, Dianabol stanowi doskonały początek każdego cyklu, ale ważne jest również, aby pamiętać, że kulturyści często używają go jako „pomostu” między cyklami i jako środka do regeneracji po cyklu. Tutaj Dianabol można przyjmować w niskiej dawce (10 mg dziennie) podczas PCT lub między cyklami, aby utrzymać wysoki poziom androgenów oraz utrzymać siłę i masę, jednocześnie umożliwiając odzyskanie naturalnego poziomu testosteronu w organizmie.

Dianabol nie jest bardzo popularnym sterydem wśród kobiet kulturystek ze względu na to, że jest bardzo podatny na wywoływanie ostrych maskulinizujących skutków ubocznych. Mężczyźni zazwyczaj używają Dianabolu w zakresie dawek 25-100 mg dziennie przez okres 4-10 tygodni i 10 mg dziennie do celów pomostowych lub PCT tak długo, jak potrzeba.