Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Oxandrolone (ANAVAR)

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Strony)

Oxandrolone (ANAVAR)

Anavar jest doustnym sterydem, jego substancją czynną jest Oxandrolone.

Anavar to łagodny steryd anaboliczny, szeroko stosowany przez wielu sportowców i kulturystów. Głównym powodem jego stosowania jest to, że lek może pomóc przytyć. Jednym z głównych powodów, dla których Oxanabol jest bardzo popularny wśród sportowców, jest to, że nie przekształca się w estrogen. Skutkuje to mniejszą liczbą ginekomastii. Niektórzy nawet twierdzą, że retencja wody jest znacznie mniejsza w przypadku tego leku.

Oxandrolone jest zarówno sterydem anabolicznym, jak i ma wszystkie właściwości leku androgennego. Działanie Anavaru jest podobne do działania obserwowanego z testosteronem. W małych dawkach lek ma wybiórcze właściwości anaboliczne, ale w dużych dawkach ma również silne działanie androgenne. Stosowany w dużych dawkach Anavar może wpływać na podwzgórze i hamować uwalnianie gonadotropin, co prowadzi do zmniejszenia syntezy testosteronu. Podobnie jak wszystkie inne sterydy anaboliczne, Anavar zwiększa również poziom „złego” cholesterolu LDL i obniża poziom „dobrego” cholesterolu HDL. Anavar jest jednym z niewielu sterydów anabolicznych, które w małych dawkach nie są przekształcane w estrogen.

Anavar jest rzadko stosowany w medycynie klinicznej. W ostatnich dziesięcioleciach był stosowany w leczeniu osób z różnymi anemiami, utratą masy ciała u pacjentów z HIV i był kiedyś wypróbowywany w leczeniu osteoporozy.

Do stosowania u pacjentów z anemią lub w celu ułatwienia przyrostu masy ciała, dawka dla dorosłych wynosi 2,5-20 mg / dobę w 2-4 dawkach podzielonych. Niektóre osoby widzą odpowiedź przy najniższej dawce, a inne wymagają dużej dawki 30-150 mg / dzień. Czas trwania terapii wynosi zwykle 3-6 tygodni. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu pierwszych 4 tygodni dawkę stopniowo zwiększa się.

Podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, Oxanabol ma również pewne skutki uboczne. Przy małych dawkach większość skutków ubocznych jest niewielka. Działania niepożądane przy małych dawkach mogą obejmować niewielki dyskomfort w jamie brzusznej, nudności lub biegunkę. Jednak przy dużych dawkach działania niepożądane obejmują: żółtaczkę, rzadką martwicę wątroby, raka wątroby, ogólne złe samopoczucie, zanik jąder, wypadanie włosów, powiększenie piersi, skurcze żołądka, nudności, wzdęcia, trądzik, tłustą skórę, biegunkę, nieregularne miesiączki, zanik jąder . Większość z tych działań niepożądanych jest odwracalna po zaprzestaniu stosowania oksanabolu.