Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Oxymetholone (ANAPOLON - OXY)

Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Strony)

Oxymetholone (ANAPOLON - OXY)

Oxymetholone to doustny steryd zawierający 25- 50 mg hormonu.

Oxymetholone to bardzo dobry lek do uzyskania ogromnych przyrostów zarówno siły, jak i rozmiaru. Ten steryd jest bardzo anaboliczny i sprzyja wzrostowi liczby czerwonych krwinek i apetytu. Steryd został pierwotnie zaprojektowany jako forma leczenia pacjentów cierpiących na choroby powodujące wyniszczenie organizmu, takie jak HIV.

Wielu kulturystów uważa Oxymetholone za najsilniejszą jamę ustną ze względu na czysty przyrost masy. Ważne jest, aby pamiętać, że część tej masy będzie pochodzić z wzdęcia wody spowodowanego przez steroid. Chociaż Oxymetholone jest związkiem pochodzącym z DHT i dlatego nie może bezpośrednio przekształcić się w estrogen, nadal jest znany z wielu skutków ubocznych związanych z estrogenami. Niektórzy spekulowali, że Oxymetholone w jakiś sposób wyzwala nadbieg naturalnych receptorów estrogenu w organizmie. Wykazano, że silniejsze antyestrogeny, takie jak letrozol i eksemestan, znacznie obniżają poziom estrogenu w organizmie i mogą być bardzo skuteczne w ograniczaniu tego rodzaju skutków ubocznych do minimum podczas stosowania oksymetolonu.

Oxymetholone to bardzo szybko działający steryd, a kulturyści zwykle zaczynają zauważać jego działanie pod koniec pierwszego tygodnia. Ważne jest, aby pamiętać, że Oxymetholone może być toksyczny dla wątroby, jeśli nie jest stosowany w sposób odpowiedzialny. Zachęca się kulturystów do utrzymywania krótkich cykli stosowania tego sterydu, najlepiej 6 tygodni lub mniej, oraz do utrzymywania dawek na poziomie 100 mg lub mniej dziennie.

Podczas gdy Oxymetholone zwiększy apetyt w odpowiednich dawkach, wiadomo, że lek ten zmniejsza apetyt, utrudniając jedzenie, jeśli jest nadużywany w wyższych dawkach. Niektórzy użytkownicy tego sterydu zgłaszają również bóle głowy. Oczywiście jest to poważna substancja, którą należy używać odpowiedzialnie, ale jeśli jest właściwie stosowana, może być bardzo użytecznym narzędziem do osiągania celów.

Sportowcy Oxymetholone, zwykle używają go przez pierwsze 3-6 tygodni cyklu, który obejmuje również wstrzykiwalną formę testosteronu. Aby uzyskać jeszcze lepsze przyrosty masy, kulturyści mogą dodać do cyklu inny zastrzyk, taki jak Deca lub Tren. W takich przypadkach przyrost masy i siły z pewnością będzie dramatyczny. Oxymetholone wyłączy zdolność organizmu do naturalnej produkcji testosteronu, co sprawia, że ​​reżim PCT ma kluczowe znaczenie po zaprzestaniu stosowania.