Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Stanozolol (WINSTROL)

Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Strony)

  Stanozolol

Stanozolol to doustny steryd zawierający 10 mg hormonu Stanozolol

Winstrol to jest najbardziej popularne, jest jednym z najpopularniejszych obecnie używanych sterydów. Lek ten ma bardzo niskie właściwości androgenne i bardzo wysokie właściwości anaboliczne. Stan Max nie posiada zdolności aromatyzowania, dzięki czemu nie powoduje pęcznienia wody. To sprawiło, że Stan Max stał się bardzo popularny wśród kulturystów w fazie cięcia ich treningu.

Ze względu na to, że przyjmowanie tego produktu z jedzeniem może powodować problemy z wchłanianiem, dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się przyjmowanie Winstrol na pusty żołądek. Niektórzy kulturyści decydują się również na podzielenie dawki Winstrol na cały dzień, starając się utrzymać możliwie stały poziom we krwi.

Użytkownicy Winstrolu często zgłaszają dobry wzrost siły, unaczynienia i napięcia mięśniowego. Ludzie często zgłaszają bardzo intensywne „pompy” mięśniowe podczas treningów podczas stosowania tego związku. Można to przypisać dynamicznej syntezie białek i zatrzymywaniu azotu przez stosowanie tego steroidu. Niektóre badania wykazały również, że Winstrol ma zdolności blokowania estrogenu i progesteronu, co czyni go dobrym wyborem do stosowania z innymi sterydami, takimi jak testosteron, deka lub trenbolon.

Winstrol wykonuje również bardzo dobrą robotę w zmniejszaniu ilości SHBG w organizmie, dzięki czemu inne sterydy są znacznie bardziej obfite w ich wolnym stanie w organizmie. Z tego powodu winstrol stanowi świetny dodatek do wszystkich cykli. Winstrol jest związkiem alkilowanym C17-alfa i dlatego z czasem może być toksyczny dla wątroby. Z tego powodu zaleca się, aby kulturyści stosujący ten związek starali się utrzymywać dawkę w rozsądnym zakresie i ograniczać czas trwania cyklu do 10 tygodni. Dostępnych jest również kilka środków chroniących wątrobę i odtruwaczy, które należy wziąć pod uwagę podczas wykonywania cyklu tego sterydu.

Ze względu na niską aktywność androgenną Winstrol to bardzo dobry wybór dla kobiet kulturystek. Mężczyźni zazwyczaj stosują Winstrol w dawkach 40-100 mg dziennie przez okres 6-8 tygodni. 5-10 g dziennie przez okres 4-6 tygodni to normalny zakres dawkowania dla kobiet.