Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Turanabol

Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Strony)

Turanabol

Turanabol to doustny steryd zawierający 20 mg hormonu Chlorodehydromethyltestosterone. Ma przede wszystkim działanie anaboliczne, które jest połączone ze stosunkowo niskim składnikiem androgennym. W skali od 1 do 100 efekt androgenny jest bardzo niski - tylko 6 - a efekt anaboliczny wynosi 53.

Turanabol ma zatem miligram na miligram niższy efekt niż Dianabol. Dlatego nie jest to steryd, który powoduje szybki przyrost siły, wagi i masy mięśniowej. Osiągalne rezultaty objawiają się raczej solidnym przyrostem masy mięśniowej, a po kilku tygodniach również dobrym przyrostem siły. Sportowiec z pewnością nie będzie miał opuchniętego wyglądu, jak ma to miejsce w przypadku testosteronu, Dianabol i Androlic. Maksymalne stężenie we krwi Turanabolu przy przyjmowaniu 10, 20 lub 40 mg / dzień wynosi 1,5-3,5 lub 4,5 razy więcej niż endogenne stężenie testosteronu. To wyraźnie pokazuje, że skuteczność tego związku silnie zależy od dawki.

Ze względu na swoje właściwości Turanabol jest również odpowiednim sterydem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet na zawodach. Zwykle bardzo skuteczny stack dla męskich kulturystów składa się z 50 mg Turanabolu / dzień, 228 mg Parabolanu / tydzień i 150 mg Winstrol Depot / tydzień. Ci, którzy zredukowali zawartość tłuszczu w organizmie do niskiego poziomu poprzez dietę i / lub stosowanie substancji spalających tłuszcz (np. Clenbuterol, Salbutamol, Cytomel), przekonają się, że powyższa kombinacja sterydów przejawia się w postaci twardej, ostro zdefiniowanej, ale nadal gęstej i pełne mięśnie. Brak powiększonych piersi, nadmiaru estrogenu i wodnistego, nabrzmiałego układu mięśniowego.

Turanabol cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest szybko rozkładany przez organizm, a jego metabolity są stosunkowo szybko wydalane z moczem. Często zadawane pytanie, na ile dni przed testem można wziąć Turanabol, aby być „czystym”, jest trudne do udzielenia konkretnej lub ogólnej odpowiedzi. Wiemy z wiarygodnego źródła, że ​​sportowcy, którzy przyjmują tylko Turanabol jako steryd i którzy częściowo przyjmują dawki 10-20 dni, odstawili ten związek dokładnie na pięć dni przed badaniem antydopingowym i uzyskali wynik negatywny. Wskazania te są poparte faktem, że nawet pozytywne analizy moczu rzadko wymieniają nazwy Turanabol lub Chlordehydromethyltestosterone.

Potencjalne skutki uboczne Turanabolu zwykle zależą od poziomu dawkowania i są zależne od płci. U kobiet, w zależności od ich predyspozycji, typowe objawy wirylizacji występują i nasilają się, gdy dawki większe niż 20 mg na dobę są przyjmowane przez dłuższy czas. U mężczyzn rzadko można uniknąć omawianego już obniżenia produkcji testosteronu.

Ginekomastia występuje rzadko w przypadku Turanabolu, ponieważ reakcja gospodarstwa domowego wody i elektrolitów nie jest zbyt wyraźna. Sportowcy tylko rzadko zgłaszają zatrzymywanie wody i wysokie ciśnienie krwi. Trądzik, bóle żołądkowo-jelitowe i niekontrolowane zachowania agresywne są raczej wyjątkiem niż regułą w przypadku Turanabolu 20. Zwiększone libido występuje w większości przypadków u obu płci.

Ponieważ substancja Chlordehydrometylotestosteron jest 17-alfa alkilowana, producent w ulotce dołączonej do opakowania zaleca regularne kontrolowanie czynności wątroby, ponieważ wysokie dawki mogą negatywnie wpływać na nią i nie można wykluczyć ryzyka możliwego uszkodzenia wątroby. Tak więc Turanabol jest również sterydem, który można przyjmować bez przerwy przez długie interwały. Badania sportowców płci męskiej, którym przez okres sześciu tygodni podawano 10 mg Turanabolu dziennie, nie wykazały żadnych oznak zagrażających zdrowiu skutków.