Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Boldenone Undecylenate

Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Strony)

Boldenone Undecylenate

Boldenone Undecylenate jest sterydem anaboliczno-androgennym pochodzącym z testosteronu, który jest najlepiej znany pod nazwą handlową Boldenone Undecylenategiven wyprodukowany przez Squibb w latach siedemdziesiątych. Podczas gdy Boldenone Undecylenate jest oficjalnie klasyfikowany jako steryd anaboliczny weterynaryjny, pierwsze partie Boldenone zostały wprowadzone na rynek farmaceutyczny dla ludzi przez Ciba we wczesnych latach pięćdziesiątych pod marką Parenabol. Odniósłby pewien sukces w medycynie ludzkiej w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, ale ostatecznie został wycofany z końcem dekady. Od tego czasu steryd był dostępny tylko w weterynarii i podziemnych laboratoriach, gdzie Boldenone Undecylenatename dominuje na rynku.

 

Funkcje i cechy:

Boldenone Undecylenate jest strukturalnie zmienioną formą testosteronu. Jest to bardzo niewielka zmiana w dodanym wiązaniu podwójnym w pierwszej i drugiej pozycji węgla. To podwójne wiązanie znacznie zmniejsza androgenność hormonu, a także charakter estrogenowy. Następnie jest przyłączany do bardzo dużego lub długiego estru undecylenianu, który jest odpowiedzialny za kontrolowanie uwalniania hormonu po podaniu do organizmu. Ester undecylenianu pozwala na maksymalne uwalnianie Boldenonu około 3-4 dni po wstrzyknięciu, z powolnym, ciągłym uwalnianiem hormonu przez około 21 dni.

 

Efekty:

Jest to ogólnie dobrze tolerowany steryd anaboliczny, który wykazuje zauważalną aktywność anaboliczną u większości użytkowników w czysty i równy sposób. Poza używaniem zwiększania wydajności, Boldenone przez pewien czas odniósł pewien sukces jako steryd klasy ludzkiej. Steryd odniósł pewien sukces w leczeniu chorób wyniszczających mięśnie i osteoporozy, ale ostatecznie ustąpił miejsca innym lekom steroidowym. Jako steryd weterynaryjny Boldenone Undecylenate jest dobrze znany ze swojego stosowania u koni, stąd nazwa „Equipoise” i jej podobieństwo do słowa „Equestrian”. EQ jest często podawane koniom w celu zwiększenia beztłuszczowej masy ciała, co częściowo wynika ze zdolności steroidu do zwiększania apetytu. Zwiększony apetyt jest dobrze zauważany wśród wielu sportowców poprawiających wyniki, którzy używają Equipoise, jednak wydaje się, że nie wpływa on na wszystkich w ten sam sposób. Wielu, którzy używają sterydów anabolicznych, nie odnotowują wzrostu apetytu, jest on zwykle wysoce indywidualny,  ale może być przydatny dla osób walczących o spożycie potrzebnych kalorii.

 

Skutki uboczne:

Boldenone Undecylenate jest ogólnie dobrze tolerowanym sterydem anabolicznym dla większości mężczyzn i często jest bardzo dobrze tolerowany przez wiele kobiet przy stosowaniu małych dawek. Skutki uboczne Boldenone Undecylenateuse są z pewnością możliwe, ale większość zdrowych dorosłych powinna uznać ten steryd anaboliczny za bardzo łatwy do opanowania.

Dawki zwykle mieszczą się w zakresie 200-400 mg na tydzień. Większość mężczyzn uzna, że ​​400 mg jest bardzo dobrze tolerowane i generalnie jest to minimalna ilość EQ, której będą chcieli używać. Wiele osób zauważy również, że 600 mg na tydzień jest wyjątkowo dobrze tolerowane, a skutki uboczne są niezwykle łatwe do kontrolowania. Jednak takie dawki zwiększą potencjał estrogenowy. Ze względu na długą aktywność steroidu większość mężczyzn mogłaby z łatwością poradzić sobie z jednym zastrzykiem na tydzień, ale podzielenie tygodniowej dawki na 2-3 mniejsze zastrzyki zmniejszy całkowitą objętość wstrzyknięcia. Co więcej, niektórzy zgłaszali, że efekty uboczne są jeszcze łatwiejsze do kontrolowania dzięki mniejszemu, częstszemu harmonogramowi wstrzyknięć, pomimo wyjątkowo długiego okresu półtrwania.

 

Skuteczna dawka (mężczyźni): 200-600 mg / tydzień

Skuteczna dawka (kobiety): 50-100 mg / tydzień

Okres półtrwania: 15 dni

Czas wykrywania: do 5 miesięcy.

Boldenone Undecylenate