Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Drostanolone Enanthate

Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Strony)

Drostanolone Enanthate 200 mg) Drostanolone Enanthate jest ściśle podziemnym sterydem anaboliczno-androgennym opartym na zaprzestanym związku Drostanolone Propionate znanym jako Drostanolone. Drostanolon to dość stary steryd anaboliczny stworzony po raz pierwszy w 1959 roku przez Syntex i był sprzedawany pod kilkoma innymi markami, takimi jak Masteril, Drolban i Metormon, przy czym Drostanolone pozostaje najbardziej rozpoznawalnym.

 

 

Funkcje i cechy Drostanolone Enanthate:

 

Drostanolone Enanthate jest sterydem anabolicznym opartym na dihydrotestosteronie (DHT). Drostanolon to po prostu strukturalnie zmieniony hormon DHT. Zmiana zachodzi poprzez dodanie grupy metylowej w pozycji węgla 2. Dzięki temu hormon nie ulega rozpadowi metabolicznemu wywołanemu przez enzym dehydrogenazę 3-hydroksysteroidową znajdujący się w mięśniach szkieletowych. Ta prosta zmiana strukturalna sprawia, że ​​hormon jest znacznie bardziej anaboliczny, a to daje nam Drostanolon. Po utworzeniu hormonu, zmienionego z DHT, przyłączany jest ester, w tym przypadku przyłączonym estrem jest Enanthate.

 

Efekty Drostanolone Enanthate:

Najlepszy czas dla tego sterydu będzie podczas cyklu cięcia, a im szczuplejsza osoba jest, tym wyraźniejsze będą efekty. W przypadku kulturystów biorących udział w zawodach w okresie 12-16 tygodni, zauważysz, że Drostanolon najczęściej pojawia się w drugiej połowie okresu przygotowawczego, po usunięciu znacznej ilości tłuszczu.

 

Dla rekreacyjnego kulturysty drostanolone enanthate też jest dobrym wyborem na cykl cięcia. Jeśli jednak na ciele znajduje się znaczna warstwa tłuszczu, może być bardzo trudno znaleźć jakąkolwiek zauważalną korzyść pod względem twardości i definicji. To naprawdę jest steryd, który działa najlepiej, przy niższym poziomie tłuszczu pod względem twardości. Drostanolone Enanthate to dobry wybór dla sportowców szukających zwiększenia siły i więcej niż często się przyznaje. Większość użytkowników sterydów używa Drostanolonu tylko podczas cięcia, gdy kalorie są niskie, a siła jest mniejsza. Ale dla sportowca, który szuka wzmocnienia siły przy niewielkim lub zerowym wzroście wagi, może to być dobry wybór. Sportowiec powinien również znaleźć poprawę w zakresie regeneracji i wytrzymałości mięśni, a niezależnie od celu końcowego regeneracja i wytrzymałość są lepsze. Drostanolone można stosować również przy wysokich dawkach testosteronu w celu ograniczenia poziomu estrogenu. 

 

Skutki uboczne Drostanolone Enanthate:

Drostanolone Enanthate jest sterydem anabolicznym stosunkowo przyjaznym dla skutków ubocznych. Większość mężczyzn uzna ten steryd za dobrze tolerowany, a nawet u niektórych kobiet. Kobieta-sportowiec może dobrze wykorzystać hormon drostanolonu, ale będzie musiała zachować ostrożność.

 

Dawkowanie Drostanolone Enanthate:

Większość mężczyzn będzie dawkować Drostanolon (wersja propionianowa) w dawce 300-400 mg na tydzień. Ponieważ ester enanthate jest większy niż ester propionianowy, oznacza to, że zajmuje więcej miejsca w całym związku. Może być konieczne zwiększenie dawki, aby uzyskać taką samą ilość aktywnego Drostanolonu podczas stosowania wersji Enanthate. Zwiększenie o 100 mg na tydzień powinno załatwić sprawę. Niezależnie od dawki, całkowitą dawkę tygodniową można podzielić na dwa wstrzyknięcia o równej wielkości na tydzień, takie jak jedno w poniedziałek i jedno w czwartek. Ze względu na możliwość wirylizacji zalecane dawki Drostanolone Enanthate nie są podawane kobietom. Kobiety powinny brać pod uwagę tylko wersje propionianowe.

 

Drostanolone Enanthate stał się jednym z bardziej powszechnie dostępnych sterydów anabolicznych przenoszonych przez podziemne laboratoria w ostatnich latach. Był bardzo rzadki w latach 90-tych i zaczął zwiększać dostępność na początku 2000 roku, ale dopiero w ostatnich latach stał się bardziej regularnie dostępny. Wersja Enanthate zwykle kosztuje trochę więcej niż wersja Propionate.

 

Skuteczna dawka (mężczyźni): 200-600 mg / tydzień

Skuteczna dawka (kobiety): 50-100 mg / tydzień

Czas połowicznego rozpadu: 5 dni

Czas wykrywania: do 5 miesięcy