Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Drostanolone Propionate

Pokazuje 1 do 4 z 4 (1 Strony)

Propionian drostanolonu (Masteron)

 

Drostanolone Propionate to steryd anaboliczno-androgenny, który po raz pierwszy trafił na rynek około 1970 roku pod nazwą handlową Drostanolone Propionate produkowany przez Syntex. Jednak związek został faktycznie opracowany przez Syntex w 1959 roku wraz z Oxymetholone (Anadrol), ale został wypuszczony dopiero długo po Anadrolu. Syntex będzie również dostarczał związki pod wieloma innymi markami, takimi jak między innymi Masteril i Metormon, a także Drolban na licencji udzielonej Lilly przez Syntex. Jednak najbardziej rozpoznawalną marką pozostał Drostanolone Propionate.

 

Funkcje i cechy propionianu drostanolonu:

 

Propionian drostanolonu jest sterydem anabolicznym pochodzącym z dihydrotestosteronu (DHT). W szczególności propionian drostanolonu jest hormonem DHT, który został strukturalnie zmieniony przez dodanie grupy metylowej w pozycji węgla 2, co chroni hormon przed rozpadem metabolicznym przez enzym dehydrogenazę 3-hydroksysteroidową, który znajduje się w mięśniach szkieletowych. Znacząco zwiększa również anaboliczny charakter hormonów. Ta prosta zmiana strukturalna jest wszystkim, czego potrzeba, aby stworzyć Drostanolon, a stąd dołączony jest mały / krótki ester propionianowy w celu kontrolowania czasu uwalniania hormonu. 

 

Efekty propionianu drostanolonu:

 

Bez wątpienia efekty Drostanolone Propionate będą najbardziej skuteczne podczas cyklu cięcia. Jednak aby efekty były naprawdę spektakularne, osoba będzie musiała być wyjątkowo szczupła. Z tego powodu hormon najczęściej znajduje się pod koniec cykli przygotowawczych do zawodów kulturystycznych, ponieważ osoba powinna już być dość niski poziom tkanki tłuszczowej. Dodany do cyklu propionian drostanolonu może pomóc wypalić ostatni kawałek tłuszczu, który często jest najtrudniejszy pod koniec cyklu. Zapewni również, że sylwetka będzie wyglądać tak twardo, jak to tylko możliwe. Oczywiście działanie antyestrogenowe po prostu poprawi ten ogólny wygląd. Dla tych, którzy nie są szczupłymi kulturystami, możliwe jest, że działanie propionianu drostanolonu może nie być tak zauważalne. Osoba, która ma mniej niż 10% tkanki tłuszczowej, powinna być w stanie zauważyć pewne rezultaty i uzyskać twardszy, bardziej suchy wygląd, ale znacznie powyżej 10%, a efekty mogą nie być tak wyraźne.

 

Jako silny androgen, propionian drostanolonu może przynieść korzyści sportowcom szukającym zwiększenia siły. Może to być bardzo korzystny steryd dla sportowca, który przestrzega diety ograniczającej kalorie, starając się utrzymać określoną masę ciała. Osoba stostująca mogłaby z łatwością cieszyć się umiarkowanym wzrostem siły i niewielką poprawą regeneracji oraz wytrzymałością mięśniową bez niepożądanego przyrostu masy ciała.

 

Skutki uboczne propionianu drostanolonu:

 

Pod wieloma względami propionian drostanolonu jest sterydem anabolicznym dość przyjaznym dla skutków ubocznych. Skutki uboczne stosowania propionianu drostanolonu z pewnością istnieją, ale większość mężczyzn uzna ten steryd za wysoce tolerowany. Jeśli chodzi o kobiety, objawy wirylizacji mogą być silne w przypadku tego sterydu.

 

Dawkowanie propionianu drostanolonu:

 

Standardowa dawka propionianu drostanolonu dla dorosłych mężczyzn zwykle mieści się w zakresie 300-400 mg na tydzień. Zwykle oznacza to wstrzyknięcie 100 mg co drugi dzień przez łącznie 6-8 tygodni. Nie oznacza to, że 6-8 tygodni reprezentuje całkowity cykl, ale jest to typowy przedział czasowy dla części stosu propionianu drostanolonu. Niektórzy mogą alternatywnie podzielić dawkę na codzienny harmonogram wstrzyknięć, ale co drugi dzień powinien wystarczyć. Można też stostować Drostanolone Enanthate, robiąc 1-2 zastrzyki tygodniowo.

 

Skuteczna dawka (mężczyźni): 350 mg / tydzień (* 100 mg co drugi dzień) do 500 mg / tydzień

Skuteczna dawka (kobiety): 50-100 mg / tydzień

Czas połowicznego rozpadu: 2-3 dni

Czas wykrwania: 3 tygodnie