Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Methandienone inj

Pokazuje 1 do 1 z 1 (1 Strony)

Methandienone

METANDIENON 75 mg / 10 ml

 

Kompozycja: Każdy mililitr oleistego roztworu zawiera: Substancja czynna: 50 mg Methandrostenolone. Pozostałe składniki to: Roztwór do wstrzykiwań zawiera olejek arachidowy i alkohol benzylowy.

 

Forma leku: Przejrzysty, bezbarwny roztwór o charakterystycznym zapachu.

 

Właściwości farmakologiczne: Methandienone jest sterydem anabolicznym. Gdy dotrze do jądra komórkowego, stymuluje aparat genetyczny komórki, co powoduje zwiększoną syntezę DNA, RNA i białek strukturalnych, syntazę ATP oraz ingerencję w komórki makroergiczne. Stymuluje procesy anaboliczne i hamuje kataboliczne wywoływane przez glukokortykoidy. To powoduje wzrost masy mięśniowej, opóźnia rozkład tłuszczu, poprawia stan tkanki łącznej. Efekt androgenny (umiarkowany) może przyczyniać się do rozwoju męskich drugorzędowych cech płciowych.

 

Wskazania: Zaburzenia syntezy białek, kacheksja różnego pochodzenia; urazy, rozległe oparzenia, choroby zakaźne i po napromienianiu; dystrofia mięśniowa, osteoporoza, terapia kortykosteroidami z ujemnym bilansem azotowym, niedokrwistość hipo- i aplastyczna.

Dawkowanie i droga podania: Najczęściej zalecana dawka dla dorosłych mieści się w zakresie 1-3 mg / kg dziennie. Najbardziej skuteczna dawka to 1-2 mg / kg. Jednak jest to indywidualne. Efekty pojawiają się natychmiast. Zabieg trwa od 1-2 miesięcy.

 

Skutki uboczne: Kobiety: objawy wirylizujące, zmiana okresu menstruacyjnego, nagła zmiana (wzrost lub spadek) pożądania seksualnego. Mężczyźni: objawy wirylizujące, zmiany koloru skóry, zmiany we krwi, miażdżyca. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na lek, rak prostaty, rak piersi, niewydolność nerek, przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego, ciąża, miażdżyca, laktacja.

 

Przedawkowania: W takim przypadku leczenie należy przerwać. Kiedy objawy ustąpią, możemy zacząć od małej dawki.

 

Przechowywanie: Powinien być przechowywany w suchym miejscu z dala od ciepła i wilgoci. 15 ° do 25 ° C (59 ° do 77 ° F) Methandienone należy przechowywać poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Nie przechowywać w lodówce ani nie zamrażać. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem. Leków nie należy wyrzucać do kanalizacji ani domowych pojemników na odpadki. Należy zapytać farmaceutę, jak usunąć leki, których się już nie używa. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko.