Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Nandrolone Deconate

Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Strony)

NANDROLON DECANOATE

 

Kompozycja: Każdy ml roztworu zawiera: dekanian nandrolonu - 300 mg, alkohol benzylowy, benzoesan benzylu, olej arachidowy.

 

Forma leku: Klarowny roztwór olejowy o barwie od lekko żółtej do żółtej o charakterystycznym zapachu.

 

Właściwości farmakologiczne: Syntetyczna produkcja testosteronu o słabej androgenności i wysokiej skuteczności anabolicznej Działanie anaboliczne aktywuje procesy zachodzące w nabłonku kostnym i tkance mięśniowej w wyniku stymulacji syntezy białek i składników strukturalnych komórek. Zwiększa to przyswajanie aminokwasów z jelita cienkiego. A to prowadzi do dodatniego bilansu azotowego. Zwiększa stężenie LDL i obniża HDL. Efekty te ustępują po zaprzestaniu leczenia.

 

Wskazania: Leczenie anemii, Leczenie niewydolności nerek, raka piersi, ostoeporozy, retinopatii cukrzycowej, pełnych oparzeń.

 

Dawkowanie i sposób przyjmowania: Ten lek podaje się domięśniowo zgodnie z zaleceniami farmaceuty. Nie należy go podawać dożylnie. Wstrzyknięcia domięśniowe należy wykonywać głęboko w mięsień pośladkowy. Niedokrwistość - 100-200 mg (kobiety - 50-100 mg) raz w tygodniu; Do pobudzenia procesów anabolicznych - 50-200 mg (kobiety - 50-100 mg) raz w tygodniu (przez jeden lub cztery tygodnie). Dzieci od 2-13 lat - 0,4 mg / kg. Raz na trzy lub cztery tygodnie. Zabieg należy kontynuować od 1 do 4 tygodni między wstrzyknięciami. Zabieg należy powtarzać przez 8 tygodni Przy takim zabiegu musimy zachować dietę bogatą w białko. NIE NALEŻY PODAWAĆ DOŻYLNIE!

 

Skutki uboczne: Kobiety: objawy wirylizujące, zmiana miesiączki, zahamowanie czynności jajników, hiperkalcemia, zaburzenia cyklu miesiączkowego. Mężczyźni: przed okresem dojrzewania - objawy wirylizujące, przebarwienia skóry, po okresie dojrzewania zapalenie pęcherza moczowego, Priapizym. Dorośli - rak gruczołu krokowego, przerost Mężczyźni i kobiety: miażdżyca, krwawienie, żółtaczka, ból kości Pacjentów należy pouczyć o zgłaszaniu któregokolwiek z poniższych: nudności, wymioty, zmiany koloru skóry, obrzęk kostek, zbyt częste lub uporczywe wzwody prącia .

 

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na lek, rak prostaty, rak piersi (kobiety z hiperkalcemią), miażdżyca, niewydolność nerek, ciąża, laktacja.

 

Przedawkowania: Nie ma doniesień o ostrym przedawkowaniu androgenów.

 

Interakcje z innymi lekami: Glukokortykoidy, Mineralokortykoidy, Preparaty z kortykotropiną, zawierające sód, który zwiększa zatrzymywanie płynów w organizmie, Zwiększa ryzyko obrzęku, Trądzik. Zwiększa działanie przeciwpłytkowe, Antykoagulanty, Insulina, osłabiają działanie Somatotropiny i jej pochodnych.

 

Przechowywanie: Powinien być przechowywany w suchym miejscu z dala od ciepła i wilgoci. 15 ° do 25 ° C (59 ° do 77 ° F) Nandrolone Decanoate należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Nie przechowywać w lodówce ani nie zamrażać; Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem. Leków nie należy wyrzucać do kanalizacji ani domowych pojemników na odpadki. Należy zapytać farmaceutę, jak usunąć leki, których się już nie używa. Takie postępowanie pomoże chronić środowisko.