Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Testosteron Cypionate

Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Strony)

Testosteron Cypionate

 

Cypionian testosteronu jest hormonem wytwarzanym przez wszystkich ludzi i jest głównym męskim hormonem płciowym. Podczas naszej dyskusji spójrz na testosteron Cypionate i przeanalizuj zalety i wady jego stosowania w celu poprawy wyników w atletyce i kulturystyce. Zanim zagłębimy się, wyjaśnijmy powszechne nieporozumienie. Testosteron Cypionate nie jest ani bardziej, ani mniej skuteczny, ani skuteczny niż jego odpowiednik Testosteron Enanthate. Te dwa związki są praktycznie identyczne pod każdym względem.

 

Cechy Cypionianu testosteronu:

 

Testosteron Cypionate to syntetyczna wersja naturalnie produkowanego hormonu testosteronu. Hormon ten jest odpowiedzialny za wiele różnych cech fizycznych i psychicznych u mężczyzn. Promuje popęd seksualny, utratę tkanki tłuszczowej, pomaga w uzyskaniu i utrzymaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, zwiększa gęstość kości, a nawet może chronić przed chorobami serca. Niezależnie od tego, czy jest wytwarzany naturalnie, czy przy użyciu cypionianu testosteronu, cechy te nie ulegają zmianie. Wszystkie inne sterydy są w rzeczywistości cząsteczkami testosteronu, które zostały zmienione, aby zmienić właściwości hormonu. Testosteron Cypionate ma ocenę 100 podczas pomiaru jego struktury anabolicznej / androgennej i ta ocena jest używana do pomiaru wszystkich innych sterydów. To uczyniłoby testosteron „ojcem” wszystkich sterydów anabolicznych stosowanych obecnie przez sportowców. Należy zauważyć; wszystkie związki testosteronu, w tym testosteron Cypionate, mają ten anaboliczny / androgenny wynik 100, ponieważ wszystkie są tylko testosteronem.

 

Efekty testosteronu Cypionate:

 

Dzięki dobrze zaplanowanemu cyklowi cypionianu testosteronu można uzyskać prawie każdą korzyść ze sterydów anabolicznych. Dla sportowców poza sezonem można zbudować więcej beztłuszczowej masy mięśniowej przy mniejszym przyroście tkanki tłuszczowej. Aby rosnąć, musisz spożywać wystarczającą ilość kalorii i nastąpi przyrost tkanki tłuszczowej, ale testosteron Cypionate zapewni, że ciężar przyrostu masy ciała będzie taki, jaki chcesz.

 

Podczas gdy spęcznianie poza sezonem jest najczęstsze, działanie testosteronu Cypionate może być niezwykle korzystne również w fazie cięcia. W tym okresie użytkowania jesteśmy w stanie zachować znacznie więcej beztłuszczowej tkanki mięśniowej, która w innym przypadku zostałaby utracona. Aby stracić tkankę tłuszczową, musimy spalać więcej kalorii niż konsumujemy, co może i często prowadzi do utraty mięśni i siły. Co więcej, im dłuższa i trudniejsza dieta, tym więcej mięśni i siły będą zagrożone, ale ze względu na cechy tkanki mięśniowej i siły testosteronu Cypionate są chronione.

 

Dawkowanie cypionianu testosteronu:

Testosteron Cypionate jest dostępny tylko w postaci do wstrzykiwań i jest regularnie stosowany w leczeniu stanów, takich jak niski poziom testosteronu. Ponad dwadzieścia milionów mężczyzn w samych Stanach Zjednoczonych cierpi na jakąś formę niskiego poziomu testosteronu, a taki stan może poważnie obniżyć jakość życia. Objawy, takie jak utrata masy mięśniowej i siły, spadek libido i sprawności seksualnej, wzrost tkanki tłuszczowej i niski poziom energii są typowymi cechami niskiego poziomu testosteronu. Ponadto ignorowany niski poziom testosteronu może być bramą do choroby Alzheimera, cukrzycy, osteoporozy i wielu innych poważnych schorzeń. U większość mężczyzn wystarczy jeden zastrzyk co siedem do dziesięciu dni w dawce od 100 mg do 200 mg na zastrzyk, aby całkowicie wyeliminować taki problem.

 

Skutki uboczne testosteronu Cypionate:

Jako niezwykle dobrze tolerowany hormon dla większości mężczyzn, skutki uboczne Testosteronu Cypionate są pod wieloma względami łatwe do kontrolowania. Jeśli chodzi o takie niepożądane reakcje, należy pamiętać, że w dużej mierze mieszczą się one w sferze możliwych i nie są w żaden sposób gwarantowane. Mimo to dużą rolę odegrają całkowite dawkowanie, predyspozycje genetyczne i ogólny stan zdrowia.

 

Jeśli chodzi o same skutki uboczne, testosteron Cypionate, podobnie jak wszystkie związki testosteronu, ma wysoki poziom aktywności aromatazy; aromatyzacja odnosząca się do konwersji testosteronu do estrogenu. Wraz ze wzrostem poziomu estrogenu może to prowadzić do ginekomastii (powiększenie piersi u mężczyzn) i nadmiernego zatrzymywania wody. To nadmierne zatrzymywanie wody może nawet negatywnie wpływać na ciśnienie krwi. Aby zwalczyć takie skutki, zwłaszcza ginekomastię, wielu zwraca się do selektywnych modulatorów receptora estrogenowego (SERM), takich jak cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex), oraz w celu uzyskania poważniejszej ochrony inhibitorów aromatazy (AI), takich jak anastrozol (Arimidex).  Mogą występować skutki uboczne związane z dihydrotestosteronem (DHT), takie jak trądzik, wypadanie włosów i przerost prostaty; jednak powinno być oczywiste, że głównymi winowajcami będą sterydy DHT. Aby zapewnić ochronę, przydatny może być inhibitor 5-alfa reduktazy, taki jak finasteryd, ponieważ jest on supresorem androgenów, a androgen DHT powoduje problem. Należy to zauważyć; Wypadanie włosów jest możliwe tylko u mężczyzn z predyspozycją do łysienia typu męskiego.

 

Dawka skuteczna (mężczyźni): 300-2000 mg + tydzień

Skuteczna dawka (kobiety): nie zalecane

Czas połowicznego rozpadu: 8 dni

Czas wykrywania : 3 miesiące