Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Testosteron Enanthate

Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Strony)

Testosteron Enanthate

 

Testosteron Enanthate jest jednym z najstarszych i prawdopodobnie najczęściej stosowanych sterydów anabolicznych wszechczasów. Testosteron Enanthate jest wolno działającą formą hormonu testosteronu i byłby pierwszą zastosowaną dużą / długą postacią estrową testosteronu. Sam syntetyczny testosteron zostałby opracowany w latach trzydziestych XX wieku. Pierwsze wyprodukowane partie testosteronu nie miałyby dołączonego estru (zawiesina testosteronu) i nie trzeba dodawać, że działałyby szybko i wymagałyby bardzo częstych zastrzyków. W 1937 roku pierwszy testosteron kontrolowany estrami pojawił się na rynku dzięki firmie Schering i ich nowemu produktowi Testosteron Propionate. Pozwoliłoby to na większą kontrolę nad hormonem testosteronu poprzez regulację jego uwalniania w czasie. Jednak we wczesnych latach pięćdziesiątych większy ester w Enanthate byłby przyłączony do hormonu, spowalniając tym samym jego aktywność jeszcze bardziej.

 

 

 

Funkcje i cechy testosteronu Enanthate:

Testosteron Enanthate jest pojedynczym dużym związkiem testosteronu na bazie estrów. Jest to czysty syntetyczny hormon testosteronowy, który ma ester kwasu karboksylowego przyłączony do Enanthate (kwas enantoesowy). Sam ester jest przyłączony do hormonu w grupie hydroksylowej 17-beta. Dołączenie estru Enanthate pozwala na kontrolę czasu trwania aktywności hormonów i całkowitego czasu uwalniania. Po wstrzyknięciu testosteron nie staje się aktywny, dopóki ester nie zacznie odłączać się od hormonu. Całkowite oderwanie nie następuje od razu, ale pozwala na powolne, równomierne uwalnianie aktywnego hormonu do organizmu. Po wstrzyknięciu nastąpi ostry wzrost testosteronu w ciągu pierwszych 24-48 godzin po wstrzyknięciu. Stąd hormon będzie nieustannie oddzielał się i rozpraszał w organizmie. W swoim czasie testosteron Enanthate ma okres półtrwania wynoszący około 8 dni, co pozwala na zaledwie jedno wstrzyknięcie co 2 tygodnie w warunkach terapeutycznych. Jednak co 7-10 dni okaże się znacznie skuteczniejsze w utrzymaniu stabilności.

 

Efekty testosteronu Enanthate:

Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, Testosteronu Enanthate może być dla ciebie bardzo pomocny. Objawy związane z chorobą znikną, a każda z tych dziedzin twojego życia ulegnie poprawie. Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, powinieneś również wiedzieć, że jedyną rzeczą, która w pełni wyleczy ten stan, jest bezpośrednia terapia testosteronem za pomocą hormonów, takich jak Testosteron Enanthate. Dla sportowca poprawiającego wyniki, działanie Testosteronu Enanthate będzie bardzo wszechstronne i rozciągnie się na wszystkie aspekty wydajności. Kierunek, w którym pójdziesz, będzie zależał od diety i treningu. To nie jest steryd zwiększający objętość ani steryd tnący; jest to po prostu steryd, który może służyć wszystkim celom suplementacji.

 

Dawkowanie Testosteronu Enanthate:

Aby leczyć niski poziom testosteronu, standardowe dawki testosteronu Enanthate będą najczęściej spadać w zakresie 100-200 mg co 7-10 dni. Jednak niektórzy lekarze podzielą całkowitą dawkę i będą ją podawać co pięć dni. Rzadziej w USA niektórzy lekarze przepisują dawki 200-400 mg co 2-3 tygodnie, aw niektórych przypadkach co 4 tygodnie. Jest to bardzo nieefektywne, ale niektórzy stosują praktykę. Całkowity czas trwania leczenia będzie nieokreślony. Większość mężczyzn, którzy mają niski poziomu testosteronu, bedą go musieli przyjmować całe życie. To może wydawać się irytujące, ale zadaj sobie ważne pytanie; wolałbyś cierpieć z powodu niskiego poziomu testosteronu czy go leczyć. W ustawieniu poprawy wydajności typowe dawki testosteronu Enanthate spadną w zakresie 200-500 mg na tydzień. 200-250 mg na tydzień jest bardzo powszechne, jeśli hormon jest używany tylko do zwalczania naturalnego tłumienia testosteronu spowodowanego stosowaniem innych sterydów anabolicznych. Aby uzyskać prawdziwy efekt anaboliczny, większość mężczyzn uzna 400-500 mg na tydzień za wysoce skuteczne i bardzo łatwe do kontrolowania. Takie dawki będą normalnie podzielone na dwie równe dawki na tydzień w celu uzyskania całkowitej dawki tygodniowej. Dawki mogą przekraczać 500 mg na tydzień; jednak wielu mężczyzn uzna zakres 500 mg za wszystko, czego potrzebują. Jeśli potrzeba więcej, wielu mężczyzn zauważy, że 600-1 000 mg na tydzień może być tolerowane i kontrolowane, ale dawki zbliżone do 1000 mg znacznie zwiększą prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych. Ile testosteronu mężczyzna może tolerować i kontrolować, będzie się różnić w zależności od mężczyzny. Jednak większość mężczyzn znajdzie dawki powyżej 1000 mg na tydzień, ale gwarantuje efekty uboczne na pewnym poziomie. Niezależnie od celu użycia, testosteron Enanthate dobrze układa się ze wszystkimi sterydami anabolicznymi. Nie ma jednak powodu, aby nakładać go na inny testosteron. W większości przypadków byłoby to bezcelowe. Po prostu wybierz mozesz wybrać inne sterydy, które najlepiej spełniają pożądany cel użycia.

 

Dawka skuteczna (mężczyźni): 200-1 000 mg tygodniowo

Skuteczna dawka (kobiety): nie zalecane

Czas połowicznego rozpadu: 8 dni

Czas detekcji: 3 miesiące