Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Testosteron Mix (SUSTANON)

Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Strony)

Testosteron Sustanon 300mg

 

Testosteron Sustanon (40 mg propionianu testosteronu, 70 mg fenylopropionianu testosteronu, 70 mg izokapronianu testosteronu, 120 mg dekanianu testosteronu) jest hormonem wytwarzanym przez wszystkich ludzi i jest głównym męskim hormonem płciowym. Podczas naszej dyskusji dobrze przyjrzyj się testosteronowi Sustanon i przeanalizuj zalety i wady jego stosowania w celu poprawy wyników w lekkoatletyce i kulturystyce. Zanim zagłębimy się, wyjaśnijmy powszechne nieporozumienie. Testosteron Sustanon nie jest ani bardziej, ani mniej skuteczny, ani skuteczny niż jego odpowiednik Testosteron Enanthate. Te dwa związki są praktycznie identyczne pod każdym względem.

 

Cechy testosteronu Sustanon:

Testosteron Sustanon to syntetyczna wersja naturalnie produkowanego hormonu testosteronu. Hormon ten jest odpowiedzialny za wiele różnych cech fizycznych i psychicznych u mężczyzn. Promuje popęd seksualny, utratę tkanki tłuszczowej, pomaga w uzyskaniu i utrzymaniu beztłuszczowej masy mięśniowej, zwiększa gęstość kości, a nawet może chronić przed chorobami serca. Niezależnie od tego, czy jest wytwarzany naturalnie, czy przy użyciu testosteronu Sustanon, cechy te się nie zmieniają. Wszystkie inne sterydy są w rzeczywistości cząsteczkami testosteronu, które zostały zmienione, aby zmienić właściwości hormonu. Testosteron Sustanon ma ocenę 100 podczas pomiaru jego struktury anabolicznej / androgennej i ta ocena jest używana do pomiaru wszystkich innych sterydów. To uczyniłoby testosteron „ojcem” wszystkich sterydów anabolicznych stosowanych obecnie przez sportowców. Należy zauważyć; wszystkie związki testosteronu, w tym testosteron Sustanon, mają ten anaboliczny / androgenny wynik 100, ponieważ wszystkie są tylko testosteronem.

 

Efekty testosteronu Sustanon:

Dzięki dobrze zaplanowanemu cyklowi testosteronu Sustanon można uzyskać prawie każdą korzyść ze sterydów anabolicznych. Dla sportowców poza sezonem można zbudować więcej beztłuszczowej masy mięśniowej przy mniejszym przyroście tkanki tłuszczowej. Aby rosnąć, musisz spożywać wystarczającą ilość kalorii i nastąpi przyrost tkanki tłuszczowej, ale testosteron Sustanon zapewni, że ciężar przyrostu masy ciała będzie taki, jaki chcesz.

 

Podczas gdy spęcznianie poza sezonem jest najczęstsze, działanie testosteronu Sustanon może być niezwykle korzystne również w fazie cięcia. W tym okresie użytkowania jesteśmy w stanie zachować znacznie więcej beztłuszczowej tkanki mięśniowej, która w innym przypadku zostałaby utracona. Aby stracić tkankę tłuszczową, musimy spalać więcej kalorii niż konsumujemy, co może i często prowadzi do utraty mięśni i siły. Co więcej, im dłuższa i trudniejsza dieta, tym więcej mięśni i siły będzie zagrożonych, ale ze względu na cechy tkanki mięśniowej testosteronu Sustanon i siły są chronione.

 

Dawkowanie testosteronu Sustanon:

Testosteron Sustanon jest dostępny tylko w postaci do wstrzykiwań i jest regularnie stosowany w leczeniu stanów, takich jak niski poziom testosteronu. Ponad dwadzieścia milionów mężczyzn w samych Stanach Zjednoczonych cierpi na jakąś formę niskiego poziomu testosteronu, a taki stan może poważnie obniżyć jakość życia. Objawy, takie jak utrata masy mięśniowej i siły, spadek libido i sprawności seksualnej, wzrost tkanki tłuszczowej i niski poziom energii są typowymi cechami niskiego poziomu testosteronu. Ponadto ignorowany niski poziom testosteronu może być bramą do choroby Alzheimera, cukrzycy, osteoporozy i wielu innych poważnych schorzeń. Większość mężczyzn znajdzie jeden zastrzyk co siedem do dziesięciu dni w dawce od 100 mg do 200 mg na zastrzyk, aby całkowicie wyeliminować taki problem.

 

Skutki uboczne testosteronu Sustanon:

Jako niezwykle dobrze tolerowany hormon dla większości mężczyzn, skutki uboczne testosteronu Sustanon są pod wieloma względami łatwe do kontrolowania. Mimo to dużą rolę odegrają całkowite dawkowanie, predyspozycje genetyczne i ogólny stan zdrowia.

 

Jeśli chodzi o same skutki uboczne, testosteron Sustanon, podobnie jak wszystkie związki testosteronu, ma wysoki poziom aktywności aromatazy; aromatyzacja odnosząca się do konwersji testosteronu do estrogenu. Wraz ze wzrostem poziomu estrogenu może to prowadzić do ginekomastii (powiększenie piersi u mężczyzn) i nadmiernego zatrzymywania wody. To nadmierne zatrzymywanie wody może nawet negatywnie wpływać na ciśnienie krwi. Aby zwalczyć takie skutki, zwłaszcza ginekomastię, wielu zwraca się do selektywnych modulatorów receptora estrogenowego (SERM), takich jak cytrynian tamoksyfenu (Nolvadex), oraz w celu uzyskania poważniejszej ochrony inhibitorów aromatazy (AI), takich jak anastrozol (Arimidex). Testosteron Sustanon może wywoływać skutki uboczne związane z dihydrotestosteronem (DHT), takie jak trądzik, wypadanie włosów i przerost prostaty; jednak powinno być oczywiste, że głównymi winowajcami będą sterydy DHT. Aby zapewnić ochronę, przydatny może być inhibitor 5-alfa reduktazy, taki jak finasteryd, ponieważ jest on supresorem androgenów, a androgen DHT powoduje problem. Należy to zauważyć; Wypadanie włosów jest możliwe tylko u mężczyzn z predyspozycją do łysienia typu męskiego.

 

Dawka skuteczna (mężczyźni): 300-2000 mg + tydzień

Skuteczna dawka (kobiety): nie zalecane

Okres połowicznego rozpadu: 8 dni

Czas wykrycia w organiźmie: 3 miesiące