Menu
Your Cart

Strona ma charakter wyłącznie informacyjny. Przedstawiony cennik obrazuje jedynie dostępność i ceny sterydów w Polsce. Autor w żaden sposób nie zachęca do zakupu śœrodków dopingujących ani ich stosowania.

Trenbolone Enanthate

Pokazuje 1 do 6 z 6 (1 Strony)

Trenbolone Enanthate:

Trenbolon Enanthate jest niezwykle silnym sterydem anabolicznym i jest praktycznie wymienny z Parabolanem (Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate). Wszystkie związki trenbolonu zawierają ten sam, identyczny hormon trenbolonowy. Jedyną różnicą w związkach jest dołączony ester, który pomaga kontrolować aktywność uwalniania hormonu. Pod tym względem nie będzie dużej różnicy między Trenbolone Enanthate i Parabolan.

 

 

Funkcje i cechy trenbolonu Enanthate:

Trenbolon Enanthate to 19-nortestosteron (19-nor) anaboliczno-androgenny steroid. Etykieta 19-nor odnosi się do strukturalnej zmiany hormonu testosteronu, ponieważ brakuje mu atomu węgla na 19 pozycji. To ta sama klasyfikacja, którą przypisuje się popularnemu hormonowi nandrolonowemu, który tworzy popularny steryd anaboliczny Deca Durabolin. W rzeczywistości Trenbolon jest po prostu zmodyfikowaną formą Nandrolonu, który sam jest po prostu strukturalnie zmienioną formą testosteronu. Kiedy rozkładamy różne sterydy, bardzo niewielkie zmiany dają nam ogromne różnice, ale związki w sensie całkowitym są często o wiele bardziej powiązane, niż mogłoby się nam wydawać. Jeśli chodzi o hormon trenbolonowy, jest to hormon nandrolonowy z dodanym podwójnym wiązaniem na węglach 9 i 11. Ta zmiana strukturalna spowalnia jego metabolizm, znacznie zwiększa jego powinowactwo wiązania z receptorem androgenowym i hamuje jego aromatyzację. Chociaż jest to naprawdę niewielka modyfikacja, naprawdę tworzy inny hormon i taki, który jest znacznie silniejszy niż Nandrolon.

 

Efekty Trenbolone Enanthate:

Patrząc na cechy funkcjonalne Trenbolone Enanthate, nie jest zbyt trudno zobaczyć, jak cenny może być ten hormon. Co więcej, powinieneś już mieć dobre wyobrażenie o efektach, którymi można się cieszyć. Chcemy jednak przyjrzeć się efektom Trenbolone Enanthate w bardziej realistyczny sposób. W szczególności chcemy wyjaśnić, czego możesz się spodziewać po suplementacji. Nie możemy dokładnie określić każdego ostatniego efektu w pełnym możliwym stopniu. Będzie się to różnić w zależności od człowieka i może zależeć od wielu czynników, ale poniższe informacje dają bardzo dobre wyobrażenie o tym, co można uzyskać.

 

Skutki uboczne Trenbolone Enanthate:

Trenbolon Enanthate nie jest tym, co nazwalibyśmy najbardziej przyjaznym dla skutków ubocznych sterydem anabolicznym wszechczasów. Istnieje wiele możliwych skutków ubocznych stosowania Trenbolone Enanthate, ale możliwe jest słowo kluczowe. Skutki uboczne Trenbolone Enanthate z jednym wyjątkiem nie są gwarantowane. Wiele z możliwych skutków ubocznych jest bardzo podobnych do wielu innych sterydów anabolicznych i większość z nich powinna stwierdzić, że są one bardzo łatwe do kontrolowania. Istnieją jednak pewne skutki uboczne w odpowiedzi na Trenbolon Enanthate, które uniemożliwiają wielu osobom korzystanie z tego hormonu. Będzie więcej osób, które nie mogą używać hormonu trenbolonowego, być może bardziej niż jakikolwiek steryd anaboliczny. Jednak większość mężczyzn powinna nadal dobrze tolerować hormon, mimo że większa liczba nie jest w stanie go stosować w porównaniu z większością sterydów.

 

 

Dawkowanie Trenbolone Enanthate:

Trenbolon Enanthate jest zwykle najlepiej przyjmowany w dwóch równych dawkach na tydzień w przypadku jednej całkowitej tygodniowej dawki. Typowe dawki Trenbolonu Enanthate spadną w zakresie 200-400 mg na tydzień, co odpowiadałoby dwóm zastrzykom na tydzień po 100-200 mg na zastrzyk. Zapewni to wymierne rezultaty u większości mężczyzn. Można użyć więcej , jeśli dobrze reagujesz, można rozważyć więcej, ale każdy wzrost zwiększa ryzyko związane z używaniem. Dawki, które zbliżają się lub nawet nieznacznie przekraczają 800 mg na tydzień, nie są rzadkie, szczególnie w kręgach kulturystów, a korzyści mogą być nierealne, ale pamiętaj o pozytywnych negatywnych skutkach i zawsze miej oko na swoje zdrowie.Trenbolone Enanthate dobrze się łączy ze wszystkimi sterydami anabolicznymi. Jest nie tylko wszechstronny pod względem okresów stosowania, ale naprawdę wszystkich aspektów stosowania sterydów anabolicznych. Poza sezonem wiele osób uzna mix Trenu i testosteronu za bardzo korzystny z możliwym dodatkiem Anadrolu lub Dianabolu. Wiele osób może również uznać, że stosowanie Nandrolonu w planie nakładania się z ich Trenem jest bardzo korzystne, ale takie stosowanie jest zwykle zalecane tylko w przypadku zaawansowanych cykli długoterminowych. Podczas fazy cięcia Tren i testosteron mogą znowu być korzystne. W tym okresie stosowania dawki testosteronu są często niższe, ale nie zawsze. To naprawdę kręci się wokół całego planu i diety. Inne mile widziane dodatki mogą obejmować Masteron, Winstrol, Anavar i Primobolan Depot.

 

 

Skuteczna dawka: (mężczyźni) 200-600 mg tydzień

Skuteczna dawka: (kobiety) nie zalecane

Czas połowicznego rozpadu: 8 dni

Czas wykrycia: 5 miesięcy